Vlastnosti helmy na motorku CYBER US-382 RED

Vlastnosti helmy na motorku CYBER US-382 RED

U této helmy na motorku oceníte atraktivní grafiku. Skořepina je vyrobena z APC (advanced polycarbonate composit shell). Interiér této helmy na motorku je kompletně vyjímatelný a antialergický. Moto helma má nosní deflektor proti přímému zamlžení plexi a novou, vysoce funkční ventilaci skořepiny. Homologace 22-05.


Vlastnosti moto helmy XPEED XF 706 PHOENIX GREEN

Vlastnosti moto helmy XPEED XF 706 PHOENIX GREEN

XPEED XF 706 patří po všech stránkých mezi kvalitní helmy na motorku. Má atraktivní sportovní design s nevšední grafikou ve čtyřech barevných mutacích, zvýrazněný chromovými částmi ventilace. U této moto helmy zajisté oceníte nízkou hmotnost karbon-kevlarové skořepiny (1400g) s dokonale čistým aerodynamickým tvarem pro minimální odpor vzduchu. Dvojí velikost skořepiny umožňuje pohodlné usazení na hlavu. Ventilace je vysoce funkční pomocí vzduchových kanálů, nastavitelná ventilace čelisti, skořepiny. Vyjímatelný nosní deflektor zabraňuje přímému zamlžení plexi. Plně vyjímatelné polstrování QWICKDRY® má dokonale chladivý efektem. Čiré plexi proti mlžení a poškrábání lze jednoduše vyměnit za jakýkoli jiný odstín.


Vlastnosti moto helmy XPEED XCF 2000

Vlastnosti moto helmy XPEED XCF 2000

XCF 2000 patří mezi nejlehčí helmy na motorku na trhu (1190 g). Skořepina je vyrobena z karbonu. Design této přilby na motorku je 100% aerodynamicky čistého tvaru pro minimální odpor vzduchu. Chromové části ventilace dodávají přilbě atraktivní vzhled, dvojí velikost skořepiny umožňuje pohodlné usazení na hlavě. Ventilace moto helmy je vysoce funkční díky vzduchovým kanálům. Vyjímatelný nosní deflektor zabraňuje zamlžení plexi. Polstrování COOLMAX je plně vyjímatelné s dokonale chladivým efektem. Homologace i pro závody, zapínání na dvojitý "D" kroužek + jisticí patent.


Vlastnosti moto přilby BRAINCAP GERMAN

Vlastnosti moto přilby BRAINCAP GERMAN

Moto přilby BRAINCAP GERMAN jsou ideální na motocykl chopper/cruiser. Otevřená moto helma je výborný doplněk na motocykl především pro letní období. Vnější skořepina helmy je vyrobena z pevného termoplastového materiálu. Povrch helmy je upraven černým lakováním, jeho čištění a údržba je tedy velmi snadná. Vnitřní polstrování helmy je přizpůsobeno pro dokonalé padnutí. Zapínání je zajištěno praktickou rychloupínací přezkou. Helma je bez ECE homologace.


Vlastnosti helmy na motorku CYBER TRAVEL BLACK

Vlastnosti helmy na motorku CYBER TRAVEL BLACK

Výklopná přilba na motocykl pro pohodlné cestování. Revoluční, zvlášť tuhá skořepina této helmy na motorku je homologovaná také pro čelní náraz. Skořepina moto helmy je vyrobena z APC (advanced polycarbonate composit shell). Moto helma má tvrzené plexi a úpravu proti mlžení. Antialergický a vyjímatelný interiér s kanálkovitými průduchy zlepšuje odvětrání této vynikající přilby na motorku.


Vlastnosti moto přilby Cyber U-378 SILVER

Vlastnosti moto přilby Cyber U-378 SILVER

U-378 Silver patří mezi otevřené helmy na motorku nejnovější generace s dvojitým plexištítem a stabilizačním štítem. Skořepina je vyrobena APC (advanced polycarbonate composite shell), interiér moto helmy je antialergenní a plně vyjímatelný. Plexi této přilby na motorku má úpravu proti poškrábání a mlžení.